“41 yıllık deneyim ve birikim...”
Soru ve talepleriniz için bizi arayın
+90 232 433 82 71

HAKKIMIZDA

Firmamız, zaman faktörünün çok önemli olduğu günümüzde, kurmuş olduğu teknik altyapısı ve herbiri konusunda uzman personeliyle kaliteden taviz vermemeyi ilke edinmiştir.

Osman Can tarafından 1973’te kurulan Canyıldız Sıvama, kurulduğu günden bu yana heyecanını sürekli tazelemiş ve bunun neticesinde de bugün sektöründe güvenilen ve aranılan bir firma olmayı başarmıştır.

İstikrarlı büyüme için, iç piyasa kadar dış piyasada da etkin olmayı hedefleyen firmamız ihracat potansiyelini arttırma çabalarını kararlılıkla sürdürmektedir.

Firmamız, gerek ulusal gerekse uluslararası sektörel fuarlara katılımcı ve ziyaretçi olarak iştirak edip sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte ve bazı gelişmelere öncülük etmek için de ciddi bir çaba sarfetmektedir.

Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için, faaliyet alanındaki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyatla kaliteli ürünler sunmayı hedefleyen firmamız kuruluşundan beri müşterileri ile güvene dayalı, uzun vadeli ve samimi ilişkiler kurmaya özen göstermiştir.

Firmamız ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi, CE Avrupa Birliği Kalite Standardı, TUV-SUD Endüstriyel Servis Kalite Standardı belgelerine sahiptir.

Firmamız ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi, CE Avrupa Birliği Kalite Standardı, TUV-SUD Endüstriyel Servis Kalite Standardı belgelerine sahiptir.